Hotel Green
Mirësevini
Check In
Nata
Check Out
Te Rritur
Fëmijë

Rreth Hotel Green Tirana

Hotel Green është një nga hotelet më prestigjioze me katër yje në Tiranë. Hoteli është projektuar në mënyrë origjinale,  me pajisje bashkëkohore, ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi klasik, duke krijuar nje atmosferë terheqëse dhe relaksuese për çdo vizitor të hotelit.

Sherbime

 Recepsion 24 orë
 Ashensor
Dasma, ditëlindje, kokteje
 Dreka Ceremoniale
Shërbim Kateringu
 Shërbim Dhome
 Depozitim Valixhesh
 Minibar

Lavanteri
 Shërbim Taksi i Personalizuar
 Shërbim i Shpejtë Interneti
 Mëngjesi i përfshirë
 Tharëse Flokësh
 Personel i Gatshëm në Detyrë
 Kasafortë në Recepsion
Fotokopje
Tel/Fax

 Shërbim Postar
 Parking falas dhe I sigurt
 Pagesa me Karta Krediti
 Shkëmbim Valutor
 Personel Poliglot
 Sistemi i ngrohje-ftohjes hidronik
 Airport pick up
 TV kolor satelitor
 Wi-fi free

Mendimi i klientëve