• Tirana, Albania

  • +355 48 57 01 06

    +355 68 68 86 388

  • info@hotelgreentirana.com

  •      
icon Coll AC
icon free parking
icon breakfast
icon wifi service
icon tv

Double Room

1 large double bed

Dhomat doppio standarde ofrojnë akomodim elegant dhe të rehatshëm.Mobiljet janë bashkëkohore dhe të kombinuara shkëlqyeshëm. Të vendosura në kate të ndryshme.

Dhomat standarde janë të arreduara me krevat të madh dopio ose dy krevate standard tek, telefon, TV LED full HD , 100 kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, tavolinë pune dhe mini-bar.

Occupancy 1 large double bed
Size 20 m²
View Garden view
Room Service Available
Terraces Balcony
Free Pickup Facility Yes
Internet Free Yes
Free parking Yes

Room Per Night

40 EUR