• Tirana, Albania

  • +355 48 57 01 06

    +355 68 68 86 388

  • info@hotelgreentirana.com

  •      
icon Coll AC
icon free parking
icon breakfast
icon wifi service
icon tv

Suite

1 extra-large double bed

Sapo të hyni në Suitë ju do të ndjeni atmosferën luksoze. Të vendosur në kate të ndryshme, të gjitha Suitat janë me pamje nga rruga kryesore.

Mobiluar në mënyrë bashëkohore, Suita është dhomë me siperfaqe mbi 40 m2. Suita është me njëdhomë ndenjeje të dekoruar bukur me një tavolinë ngrënieje. Mobiljet janë moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshëm me pëlhura të bukura.

Suitat kanë karakteristika moderne dhe luksoze, krevat të madh dopio, banjo luksoze mermeri me vaskë ose dush, telefon, LED TV full HD, 100 kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, makinë kafeje me bustine kafe falas dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese e pijeve alkoolike.

Occupancy 1 extra-large double bed
Size 32 m²
View Garden view
Room Service Available
Terraces Balcony
Free Pickup Facility Yes
Internet Free Yes
Free parking Yes

Room Per Night

80 EUR