• Tirana, Albania

  • +355 48 57 01 06

    +355 68 68 86 388

  • info@hotelgreentirana.com

  •      
icon Coll AC
icon free parking
icon breakfast
icon wifi service
icon tv

Deluxe Single Room

1 single bed

Dhomat Deluxe janë të dizenjuara për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur dhe nen një rehati luksoze,te vendosura në kate të ndryshme te Hotelit.

Mobiljet janë moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshem me pëlhura të bukura. Dhomat Deluxe janë të arreduara me një krevat të madh dopio ose me dy krevate standarde tek, telefon, TV LED full HD, 100 kanalete levizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, tavolinë pune dhe mini-bar.

Dhomat Deluxe ofrojnë një banjo luksoze mermeri me vaskë dhe dush. Disa dhoma ofrojnë mundësinë e komunikimit ndërmjet tyre.

Occupancy 1 single bed
Size 28 m²
View Garden view
Room Service Available
Terraces Balcony
Free Pickup Facility Yes
Internet Free Yes
Free parking Yes

Room Per Night

40 EUR