Akomodimi

Hotel GREEN është i njohur shërbimin  dhe konfortin perfekt. Hoteli është dizenjuar me shije dhe klas. Ofron 35 dhoma dhe suita të jashtëzakonshme. Dhomat janë modeluar me delikatese; përmbajnë kontroll individual të sistemit të ngrohje-ftohjes hidronik. Suitat  janë elegante dhe luksoze. Çdo njëra prej tyre ka një krevat matrimonial të rehatshem dhe vaskë hidromasazhi.  Dhomat janë të mobiluara me shije,  dekoruar me ngjyrat e natyrës që japin një efekt qetësues.  Përveç të tjerash do të keni: televizor me satelit, mini bar, tavoline pune dhe karrige. Shërbim dhome. Ambiente sanitare moderne. Pastrim dhe ndërrim të përditshëm për çdo dhomë.

 

    Shërbimet në dhomë

 • Sistem ngrohje-ftohje modern
 • Shtretër të madhësive Tek ose Dopjo
 • Tualet dhe Dush
 • Vaske me hidromasazh
 • Paisje Speciale Banjoje
 • Tharese flokesh
 • Tavoline dhe karrige
 • Minibar
 • Kasafortë në dhomë
 • Shërbim Zgjimi
 • Kënd Çlodhje
 • Kontroll te Individualizuar te Kondicionerit
 • Kanale Televizive Satelitore
 • Lavanderi
 • Rrymë Elektrike te Tensionit 220V/50Hz
 • Shërbim në Dhome
 • Internet wireless Falas