Dhome Dopio Deluxe

REZERVIM
Check In
Nata
Check Out
Dhoma
Room 1
Te Rritur
Fëmijë

Dhome Dopio Deluxe

Fillo nga€50.00 / Nata
1 Krevat dopio
2
Free

Janë të dizenjuara për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur dhe nën një rehati luksoze. Të vendosura në kate të ndryshme, dhomat janë me pamje nga rruga ose kodrat me pisha. Mobiljet janë moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshem.

 

Sherbimet

Tavolinë pune
Telefon
HDTV
Mini-bar
Tharëse flokësh
Aksesorë të ndryshëm në banjo
Shërbim dhome
Pastrim ditor i dhomës

Klima
Pantofla
Bidet
Internet wireless
Kabinë dushi
Kokë dushi në formë shiu
Tavolinë bari
Check in 14:00 – 00:00
Check out 07:00 – 12:00

Cmimi

Dhome Teke Standarde: €50

 

Photos