Dhome Dopio Standarde

REZERVIM
Check In
Nata
Check Out
Dhoma
Room 1
Te Rritur
Fëmijë

Dhome Dopio Standarde

Fillo nga€50.00 / Nata
2
Free

Dhomat Dyshe Standarte ofrojmë akomodim elegantë dhe të rehatshëm. Mobilje janë bashkëkohore dhe të kombinuara shkëlqyeshëm. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha dhomat standarde kanë pamje nga rruga kryesore dhe me pamje nga kodrat me pisha.
Dhomat Dyshe Standarte janë të arreduara me dy krevate tek standart.

 

Sherbimet

Tavolinë pune
Telefon
HDTV
Mini-bar
Tharëse flokësh
Aksesorë të ndryshëm në banjo
Shërbim dhome
Pastrim ditor i dhomës

Klima
Pantofla
Bidet
Internet wireless
Kabinë dushi
Kokë dushi në formë shiu
Tavolinë bari
Check in 14:00 – 00:00
Check out 07:00 – 12:00

Cmimi

Dhome Teke Standarde: €50

Photos