Dhome Dyshe Standarde

REZERVIM
Check In
Nata
Check Out
Dhoma
Room 1
Te Rritur
Fëmijë

Dhome Dyshe Standarde

Fillo nga€50.00 / Nata
1 Krevat Dopio
2
Free

Dhomat dyshe Standarde ofrojnë akomodim  të rehatshëm. Mobiljet janë bashkëkohore dhe të kombinuara në harmoni me ambientin. Dhomat janë vendosura në kate të ndryshme, me pamje nga rruga kryesore ose nga kodrat me pisha

 

 

Sherbimet

Tavolinë pune
Telefon
HDTV
Mini-bar
Tharëse flokësh
Aksesorë të ndryshëm në banjo
Shërbim dhome
Pastrim ditor i dhomës

Klima
Pantofla
Bidet
Internet wireless
Kabinë dushi
Kokë dushi në formë shiu
Tavolinë bari
Check in 14:00 – 00:00
Check out 07:00 – 12:00

Cmimi

Dhome Teke Standarde:   €50

Photos