Dhomat teke standarde

REZERVIM
Check In
Nata
Check Out
Dhoma
Room 1
Te Rritur
Fëmijë

Dhomat teke standarde

Fillo nga€21.00 / Nata
1 Krevat tek
1 Krevat të madh dopio
1
Free

Dhomat Teke Standarde ofrojmë akomodim  të rehatshëm. Mobiljet janë moderne dhe të kombinuara në harmoni me ambientin. Dhomat janë të vendosura në kate të ndryshme, me pamje nga rruga kryesore ose nga kodrat me pisha.

 

Sherbimet

Tavolinë pune
Telefon
HDTV
Mini-bar
Tharëse flokësh
Aksesorë të ndryshëm në banjo
Shërbim dhome
Pastrim ditor i dhomës

Klima
Pantofla
Bidet
Internet wireless
Kabinë dushi
Kokë dushi në formë shiu
Tavolinë bari
Check in 14:00 – 00:00
Check out 07:00 – 12:00

Cmimi

Dhome Teke Standarde: Nga €30  (-30%)/  Ne €21

Photos