Dhomat Treshe Standarde

REZERVIM
Check In
Nata
Check Out
Dhoma
Room 1
Te Rritur
Fëmijë

Dhomat Treshe Standarde

Fillo nga€35.00 / Nata
3 Teke
3
Free

Ofrojmë akomodim të rehatshëm. Mobiljet janë bashkëkohore dhe të kombinuara shkëlqyeshëm. Dhomat janë të vendosura në kate të ndryshme, kanë pamje nga rruga kryesore ose  nga kodrat me pisha.

 

Sherbimet

Tavolinë pune
Telefon
HDTV
Mini-bar
Tharëse flokësh
Aksesorë të ndryshëm në banjo
Shërbim dhome
Pastrim ditor i dhomës

Klima
Pantofla
Bidet
Internet wireless
Kabinë dushi
Kokë dushi në formë shiu
Tavolinë bari
Check in 14:00 – 00:00
Check out 07:00 – 12:00

Cmimi

Dhome Teke Standarde: Nga €50  (-30%)/  Ne €35

Photos