Suita Ekzekutive

REZERVIM
Check In
Nata
Check Out
Dhoma
Room 1
Te Rritur
Fëmijë

Suita Ekzekutive

Fillo nga€56.00 / Nata
1
2
Free
32 m²

Suita është e  ngrohtë  dhe e rehatshme me një sipërfaqe 24 m2,  me krevat dopio të madh. Suita është e  dizenjuar për t’ju bërë ju të ndjeheni të mirëpritur nën një rehati luksoze. E vendosur në katin  e fundit  me pamje nga rruga  ose nga kodrat me pisha. Mobiljet janë moderne dhe të kombinuara shkëlqyeshem. Dhoma ka Mini-bar.

 

Sherbimet

Tavolinë pune
Telefon
HDTV
Mini-bar
Tharëse flokësh
Aksesorë të ndryshëm në banjo
Shërbim dhome
Pastrim ditor i dhomës

Klima
Pantofla
Bidet
Internet wireless
Kabinë dushi
Kokë dushi në formë shiu
Tavolinë bari
Check in 14:00 – 00:00
Check out 07:00 – 12:00

Cmimi

Dhome Teke Standarde: Nga €70  (-30%)/  Ne €56

Photos